Neden BILAS

Saç ekiminde neden bizi tercih etmelisiniz?
Saç ekim işlemlerimiz uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır, uzmanlarımız ve ekibimizde bulunan kişiler bu konuda tecrübeli ve tüm yenilikleri yakından takip etmektedirler.
Saç ekim işlemi öncesinde kişiye özgü tüm riskleri değerlendirip riskler en aza indirilir.
Saç ekimi işlemi steril koşullarda yapılmaktadır. Çoğu merkezden farklı olarak kullandığımız punch'lar kişiye özel hale getirilir ve insan saçının özelliklerine göre farklı boyutlarda seçilir. Bu nedenle saç kökü (greft) çıkarıldığında zarar görmeyecektir.
IceCell çözümünü kullanarak saç kökünün (greft) canlılığını kaybetmemesini ve greftin beslenmesine neden olur. Saç ekim işleminde kullandığımız teleskopik gözlükler sayesinde detaylar daha da sağlıklı değerlendirilir. Özellikle de donör alandan greft alımı yaparken uygun dağılım yani homojen bir biçimde alacağımızdan ötürü seyrek bir görüntü oluşumun önüne geçiyoruz.
Kanal açmak için diğer kliniklerden farklı bir biçimde safir uçlar kullanmaktayız. Diğer kanal açma yöntemlerine göre hem daha hızlı bir iyileşme gözlemlenir hemde ekilen grefletin %95'inin başarılı olduğu gözlemlenmektedir.
Saç ekim işlemlerimizden sonra hastalarımıza 3 seans boyunca PRP (Platelet Rich Plasma) hediye etmekteyiz. Saç dökülmesi önlenir ve daha güçlü, canlı ve hacimli saçlar oluşur.
Ağrı, yüzde şişlik, morarma vb. olmaksızın bir saç ekim işlemi!
Sık ve doğal görünümlü sonuç!
%100 hasta memnuniyeti!

WhatsApp WhatsApp