Hakkımızda

Saç ekimi alanında her şeyden önce sağlığı, en son ilkeleri ve en son teknolojiyi benimsiyoruz. Uzmanlarımız, deneyimli kadromuz ve kalifiye ekibimiz donanımlı kliniğimiz ile steril işlem odamızı bir araya getiriyor.

Bilas Clinic 8 yıldır uluslararası saç ekimi hizmetleri sunan bir kuruluştur. Saç ekimi uygulamalarında uluslararası kalite standartlarına ulaşmıştır. Misafirlerimize VIP kalitesinde saç ekimi yapmayı amaçlamıştır.
 

Hiç şüphe yok ki sağlık en büyük nimetimizdir. Sağlığımızı korumada en etkili faktör doğal yaşamdır. Sık ve doğal saç ekimi, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Özgüveninizi artırır. Hayata bakış açınız değiştirir. Saçlı haliniz, saçsız halinizden oldukça genç görünür. Zamanında kaybettiğiniz saçlarınıza üzülmektense sık ve doğal saç ekimi yaptırarak daha mutlu olabilirsiniz. Sağlıksız bir hayattan asla mutlu olamayız. Bilas Clinic olarak insani sorumluluk olan "önce sağlık" ilkesini benimsedik.

SAĞLIKLI HAYAT, KALİTELİ YAŞAM

Sık & Doğal Saç Ekimi

Misyonumuz

Ekibimiz, doğru teşhis ve doğru bilgi sağlayabilen müşteri beklentilerini analiz ederek iş ve yaşam kalitesini iyileştirmek için en son teknolojiden tam olarak yararlanacaktır. Saç ekimi alanında sunduğumuz hizmetlerle insanları mutlu etmek, hastalara en kaliteli ve en özel hizmetleri sunmak ana misyonumuzdur.

Amacımız saç ekimindeki başarıyı arttıp hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Tüm işlemler steril ortamda, steril koşullarda yapılmaktadır.

Değerlerimiz

Bilas Clinic ailesi olarak hastalarımızla tek tek görüşüyor, onların isteklerini dinliyor ve dikkate alıyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için hastaları sağlıklı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Karşılıklı güven ve şeffaflık anlayışını benimseyerek, etik değerler çerçevesinde hastalarımıza her zaman doğru bilgi ve anlayışı yansıtıyoruz.

Bilas Clinic tüm ürün, alet ve ekipmanları son teknoloji ürünler olup sadece kişiye özel kullanım içindir.

Hastalarımız misafirimizdir. İşlem hasta konforu göz önünde bulundurularak son derece üstün ve kaliteli koşullarda gerçekleştirilir. Saç ekimi operasyonu sonrası hastalarımız operasyondan 24 saat sonra bizimle iletişime geçebilirler. Tüm hastalarımızı farklı hissettirmek öncelikli hedeflerimizden ve değerlerimizden biridir.
 

WhatsApp WhatsApp