Kayseri Altın Uçlu Saç Ekimi

Altın Uç (Altın Uçlu Saç Ekimi) yara izi, sivilce, çatlak ve gözenek sıkılaştırma gibi pek çok farklı alanda kullanılmış ve artık saç ekimi için kullanılmaktadır. Mikro FUE teknolojisini kullanmaya devam eden saç ekimi işlemi sırasında gerçekleştirilir.

Saç ekimi sürecine devam ederken iki kulak arasında (başın arkasında) veya saç ekim bölgesinde doku reaksiyonları, yara izleri, olası enfeksiyonlar veya geç iyileşme gibi durumlara uygulanır. Çok ince altın özel ayırma iğnelerinin kullanılması bazı olumsuz etkiler sıfıra indirgenmektedir. Altın uçlu yöntem ile saçların iyileştiği donör bölge neredeyse iki kat daha hızlıdır.

Saç Ekimi Tekniğinde Yeni Bir Yöntem

Altın Uç (Altın Uçlu Saç Ekimi) yara izi, sivilce, çatlak ve gözenek sıkılaştırma gibi pek çok farklı alanda kullanılmış ve artık saç ekimi için kullanılmaktadır. Mikro FUE teknolojisini kullanmaya devam eden saç ekimi işlemi sırasında gerçekleştirilir. Saç ekimi sürecine devam ederken iki kulak arasında (başın arkasında) veya saç ekim bölgesinde doku reaksiyonları, yara izleri, olası enfeksiyonlar veya geç iyileşme gibi durumlara uygulanır. Çok ince altın özel ayırma iğnelerinin kullanılması bazı olumsuz etkiler sıfıra indirgenmektedir. Altın uçlu yöntem ile saçların iyileştiği donör bölge neredeyse iki kat daha hızlıdır.

FUE Gold (Altın Uçlu Saç Ekimi) Saç Ekimi Tekniği

FUE gold teknolojisi, birçok ayrıcalıklı işlevi olan bir saç ekim teknolojisidir. Kullanılan aletler arasında saç ekimi tekniklerine özgü bir tekniktir. Kullanılan aletler saç ekimini daha hassas hale getirmek için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

FUE teknolojisinde kullanılan tüm cerrahi aletler "altından" yapılmıştır. Bunun ana nedeni, altının insan vücuduyla en uyumlu malzeme olmasıdır. Altın ile dokuya (greft) zarar vermediği için doku yabancı cisim algıladığında kendini korumaz, yani doğal yapısına ve saçlı deri formuna zarar vermez.

Bu nedenle greftin kalitesinin korunmasına yardımcı olur ve dokunun doğal yapısında herhangi bir değişikliğe neden olmaz.

FUE Gold Saç Ekimi Fiyatının Belirlenmesi

FUE altın teknolojisi ile ekilen greft sayısı saç ekimlerinin fiyatlandırılmasında belirleyici rol oynar. Bu nedenle fiyatlar değişiklik göstermektedir. İlk görüşme ve muayene sırasında saç dökülme oranı, ekilecek greft sayısı ve saç bölgesindeki greft sayısı çok önemlidir.

WhatsApp WhatsApp